>>Zajímavé odkazy<<

MangaCZ a MangaSK

3. října 2007 v 16:12 | Misako
Tak tyhle a tyhle stránky nezná málokterý Anime fanda. Najdete tam spoustu informací a recenzí k anime. Ale taky titulky, novinky, informace o různých srazech jako AnimeCon, ADVík, Festival Fantazie a nechybí ani soutěže a informace o japonské kultuře. Mě osobně se víc líbí recenze na MangaSK, přestože na MangaCZ je asi více titulů. I když u mnoha jsou jen kratičké popisky nebo ani to ne. Občas se tam kouknu jestli se neobjevila nějaká recenze, ale moc pravidelně tam nechodím, protože množství článků není zas tak velké.

YouTube

31. srpna 2007 v 9:17 | Misako
Není snad nikdo, kdo by tuhle slavnou stránku neznal. Je na ní hromada videí, klipů a dokonce i anime. Tady jsem na něj koukala dřív než jsem objevila Veoh. Kvalita však někdy pokulhává a jednotlivé epizody jsou rozdělené na dvě, tři nebo dokonce i čtyři části. Taky se nemálo kdy stane, že jeden den tam ty epizody jsou a druhý, ať hledáte jak hledáte, ne. To z toho důvodu, že se všechno hrozně promazává. Zde je také dobrá registrace a uděláte lépe, když si přidáte věk, protože tu někdy nechtějí pustit k docela normálním videům. Jak už jsem řekla, je to pěkná stránka, najde se toho na ní hodně, ale dotěrní administrátoři to trošku kazí :-)

Veoh

30. srpna 2007 v 13:43 | Misako
Tyhle stránečky jsem si úplně zamilovala a to z toho důvodu, že na nich koukám na anime. Samozřejmě, že tam jsou i normální klipy, různý blbůstky a tak - prostě obdoba YouTube, ale podle mě vylepšená. Anime tu můžet hledat podle serii nebo jednotlivě. Doporučuji vyzkoušet několik verzí výrazu, který vyhledáváte, protože je to mrcha a na jeden výraz to nenajde, ale na druhý jo. Najdou se tu i zajímavé kousky a hezky se na to dívá, protože videa jsou ve valné většině případů kvalitní. Taky bych doporučovala se zaregistrovat a v mnoha případech se vám vyplatí vypnout ,,Family filter", který vám zpřístupní videa nevhodná do 18. I když mi často přijde tohle označení jako totální blbost - znalci uznají, že třeba Kyou Kara Maou do této kategorie nepatří ani nějaká jeho epizoda. No nic...

Gendou's anime

30. srpna 2007 v 9:05 | Misako
Na těchto stránkách si po nezbytné registraci (nic těžkého, pokud trochu ovládáte angličtinu) můžete stáhnout epizody několika anime a nejrůznější písničky. Je jich tam opravdu hodně, ale takovu klasiku jako třeba InuYasha tam zatím nenajdete. Co se týče těch anime - jsou tu spíš ta novější anime jako třeba Claymore, Kanon (2006), Romeo x Juliet, Higurashi no Naku Koro Ni Kai, Lucky Star ... K dnešnímu dni jich je tam 37 z toho 8 komplet, ale pravidelně se tu vše aktualizuje. Ten kdo se v těhle stránkách bude šťourat, tam určitě najde víc zajímavých věcí, ale já to využívám jenom kvůli Mp3.
 
 

Reklama