*Spřátelené*

Chillipepper - přestěhována

13. října 2007 v 14:07 | Misako
Chill se nám přestěhovala na své vlastní stránky. Rozhodně si je nenechte ujít ;-) To vám radím já :-P
chill.czsoul-society.netchill.czsoul-society.netchill.czsoul-society.net

May - aktualizece

23. září 2007 v 18:21 | Misako
may-chan - May se nám přestěhovala sem a začíná se to tam moc hezky rozjíždět. Prostě blog, který by si žádný otaku neměl nechat ujít, protože tam toho je ooooopravdu hodně. Chodím tam hrozně ráda ;)
Článek o jejím dřívějším blogu je tady A předpokládám, že obsah bude víceméně stejný, ale stejně se těším co tam najdu zajímavého ;)

Rozzeta / Ichigo11

7. srpna 2007 v 7:46 | Misako
rozzeta - Suppa blog o Kaleido Star. Najdete tam všechno možné - tuny úžasných obrázků postav a vystoupení, nějaké záložky a rozvrhy, něco málo z vlastní tvorby, nějaké soutěže a bleskovky, zajímavá AMV a několik prvních epizod, avatary, glittery, zajímavé odkazy ke stažení a další...
Rozhodně stojí za to se na tenhle bloček podívat ;-)
ichigo11 - Zajímavý blog o Tokyo Mew Mew/Mew Mew Power. Hromady obrázků, nějaké to info, animace další zajímavosti. Taky se na něj podívejte.
Tyhle dva blogy jsou od jedné a té samé osoby. Mě osobně se víc líbí ten první - o Kaleido Star. Je obsáhlejší a mám z něj lepší dojem x) Ale neprohloupíte když se podíváte na oba.

Anila

19. července 2007 v 8:04 | Misako
anila - Na tomhle pěknym bločku najdete něco málo o autorce :), dozvíte se co je manga a anime, zažijete chvilku poezie, přečtete si nějakou povídku a dozvíte se něco o anime Inuyasha. Jak píšu, moc toho tam není, ale mě se moc líbí a hlavně povídka Fénix měsíční duhy, která má zatim jenom pár kapitol, ale rozhodně stojí za přečtení ;)
Její komentář:
bude toho pribyvat..akorat neni moc casu...podekujte skole:D:D:D

Aoi-Aika

28. května 2007 v 20:24 | Misako
aoi-aika - Tenhle supr čupr blog patří 3 pořádně švihlejm holkám, co na svůj blog dávaj všechny kraviny (v tom dobrym slova smyslu) co je napadnou. Jedna z autorek tam má i svojí povídku, ale všelijaký výplody jejich faktazie jsou téměř na každym kroku. Takže všichni co se chcete aspoň trochu pobavit, určitě tam běžte ;)

Nyuu-chan

18. května 2007 v 18:39 | Misako
Nyuu-chan - Moc moc kawaii blogísek s nějakým tím infem, hafem obrázků a několika hezkými a zajímavými příběhy.
Fakt se na něj koukněte, neprohloupíte

Anime.b

18. května 2007 v 18:34 | Misako
**Rossettinks**

Super blogís se spoustou obrázků, nějakého toho infa atd. Taky nějaké soutěže, prostě moc pěkný. Určitě se na něj podívejte.

Kagura-san

23. dubna 2007 v 18:36 | Misako
manga-anime - Supa blog, kde najdete spousty obrázků, nějaké ty recenze a taky J-pop. Taky nějaký různý jiný věcičky. Hlavně ta spousta obrázků tam je.
Rozhodně doporučuju se tam aspoň podívat ;)

anime929

4. dubna 2007 v 15:54 | Misako


Super blog na kterém najdete hromady a hromady obrázků, galerii, ale taky nějaké bleskovky a info. Taky nějaké citáty, AMVíčka, texty anime písniček, autorčinu tvorbu, doporučení na Asijské filmy...
Rozhodně se sem koukněte a nebudete litovat ;-) Hlavně těch obrázků je tu požehnaně.

Elu

4. dubna 2007 v 9:54 | Misako
Elu´s Animeblog

delil - Skvělý bloček se spoustou obrázků, recenzí, zajímavých odkazů, informací atd. Najdete tu i některá méně známá anime. Jsou zde i povídky, které s anime nesouvisí a nějaké avatary a gify.
Rozhodně se sem koukněte.

Animex

25. března 2007 v 20:48 | Misako
Animex - Bezva blog o všem možném co se týká anime a Japonska. Danča píše skvělý shonen-ai povídky, který si prostě musíte přečíst :))) Taky tu najdete mnoho asijských filmů, zpěváků, skupin . Spoustu recenziček k anime, info o Japonsku, manze a anime. Odkazy, články, informace... to je všechno co tu najdete + vlastní tvorbu.
Tenhle blog je vážně bezva a rozhodně byste se na něj měli podívat. Je tu hrozně moc článků a prostě všeho co by si mohl Otaku přát.

Townnen

18. března 2007 v 19:50 | Misako

gomenasai
townnen - Tenhle blog 'spravuje' jedna super holčina. No, nic moc o anime tam nenajdete, ledatak o Yu Yu Hakusho a ještě něco málo jinýho. Jinak tam najdete hustý FanFiction, Townnenin deník, celkově její tvorbu, něco o jejích oblíbených celebritách a další různé blbůstky.
Poslední dobou tam sice nic moc nepřibývá, ale to co tam je stojí za vidění.

Urzu 7

16. března 2007 v 12:09 | Misakomechaanime - Blog především o anime z televizní stanice A+. Naleznete tam různé informace, recenze, AMV, odkazy a tak podobně. V poslední době prošel změnou řazení a tak je to o něco přehlednější.
Moc pěkný blog :D

Chillipepper

16. března 2007 v 7:38 | Misako
chillipepper's blog
Chillipepper.babs - Skvělý blog, na kterém je spousta anime recenzí, obrázků, animací, videjek... A není tam jen anime, ale i nějaké ty příběhy, básničky, deník autorky a spoustu dalšího. Navíc nádherný desing a celkové pojetí blogu.
Tento blog je můj hrozně moc oblíbený a chodím na něj denně, protože články přibývají každým dnen.

Další ikonky:
chillipepper's blog
chillipepper's blog
chillipepper's blog
chillipepper's blog
chillipepper's blog
chillipepper's blog
Wong May

25. února 2007 v 11:52 | Misako
Anime
wongmay - Moc pěkný blog o anime Kaleido Star. Je na něm spousta obrázků a animací, nejen ke Kaleido Star. Najedete tam i nějaké citáty apd. Moc mě zaujala jeho obsáhlost.

May

19. února 2007 v 21:56 | Misako
may-world - Moc hezký blog o anime. Najdete na něm hlavně spoustu obrázků, ale i nějaké recenze a různé info. May tam dělá bleskovky, takže můžete vyhrát i nějaké ocenění. Můžete si přečíst i něco o May samotné, její deníček apd. Taky tam je Otakuland s novinkama a různýma informacema.
Bezvadné stránky na které chodím pravidelně, protože tam skoro denně najdu něco nového a zajímavého.
AKTUALIZACE!!
may-chan - May se nám přestěhovala sem a začíná se to tam moc hezky rozjíždět. Prostě blog, který by sižádný otaku neměl nechat ujít, protože tam toho je ooooopravdu hodně. Chodím tam hrozně ráda ;)
 
 

Reklama