Oznamka

New blog

25. října 2007 v 14:32 | Misako
Tak práce na novém blogu se začaly trochu rozjíždět. Už mám ty hlavní rozcestníky, přesunula jsem tam rubriky Angels Feather a Black Cat, přidala jsem pár videí a 3 diplomy co jsem dostala. Recenzi na Black Cat jsem komplet překopala. Desing je zatím pracovní, takže toho si radši nevšímejte.
Jinak - budu se snažit na něm snažit průbežně pracovat, ale můj drahý pokojíček mi dává zabrat víc než jsem čekala, tekže není tolik času. Tady zatím nečekejte nic nového.
Takže... *famfáry* Nový blog je alespoň částečně sprovozněn zde

Soutěžím :-) 2. kolo

25. října 2007 v 11:01 | Misako
Tak jsem postoupila do druhého kola v soutěži o nej anime blog u Aki-chan Ráda bych kdybyste pro mě hlásli - tady. Děkuju ;-)

Gomenasai

21. října 2007 v 19:42 | Misako
Teď toho tu moc přibývat nebude. A má to hned několik důvodů. 1) Po nemoci zase jdu do školy. Mám toho dost co dohánět a i když máme čtvrtek, pátek volno, tak moc času nebude, protože... 2) Se bude malovat můj pokoj a přestavovat nábytek. Což znamená bordel a hodně práce. 3) Taky jsem dost zabraná do D. Gray-Mana. Už jsem skoro na konci ;-) Snad xD 4) Pustila jsem se do práce na novém blogu, kde by mělo být všechno ohledně anime a mangy (většinu recenzí plánuju předělat k momentálnímu obrazu svému) co je tady a časem i mnohem víc. Ale je okolo toho práce jak na kostele, takže většinu mého budoucího volného času spolkne to.
Snad se spokojíte s pár obrázkovými články za čas a až budu schopná provozu na druhém blogu (jestli mi teda vydrží ten zápal) tak se vám zase ozvu ;-)

--něco--

15. října 2007 v 9:56 | Misako
Nuže, včera jsem tu nebyla a to z důvodu chorobnosti, která se stihla přesunout i na oči, tudíž cokoliv co vydávalo nějaké jasnější světlo (moc velké světlo - lampa, televize, počítač, sluníčko...) způsobilo že mi slzely oči a nic jsem neviděla. Dneska to je něco lepší, tak se sem pokusím dát nějaké obrázky a tak. Určitě (no tak ne určitě, ale asi určitě) jste si všimli, že se tu zjevila nová povídka.
Střela je FanFikce na Princess Princess tudíž je to shonen-ai. První díl je opravdu lehoučký, ale příště by to mělo trochu přitvrdit. Nevím ale kdy se to tu objeví, protože to ještě není dopsané.
Jinak, žádnou recenzi zatím nechystám, protože Tsuyokiss epizoda 10 se tvrdošíjně odmítá načíst a Spiral je moc dlouhé a složité abych ho v nejbližší době dokoukala - takový dlouhodobější projekt. Ale momentálně mi to nějak nevadí, protože jsem se konečně začetla do ,Harry Potter a Fénixův řád' (nesmějte se xD mě to vůbec nebvavilo) a pohla jsem se za včerejšek ze strany 85 na 544 (četla jsem od rána, což je cca 9:15, než jsem šla spát, 21:45). Kéž by mi tak rychle šla povinná četba :'(
Takže zatim zdrar!

Soutěžím :-)

8. října 2007 v 17:15 | Misako
Ano, zapojila jsem se do soutěže o Nej Anime Blog u Aki-chan :-) Jsem tam s dalšími 7 soutěžícími a je to opravdu těžká konkurence, proto bych byla hrozně šťastná, kdybyste pro mě hlásli - tady. Předem moc moc děkuju :-)
91099-med.jpg Neverending Fight image by youkoselementalkitsune

Supeeer!! Radujte se xD

8. října 2007 v 15:32 | Misako
Když jsem se přihlásila na blog.cz málem jsem překvapením slítla ze židle xD Ono mě to neodkázalo na založení novýho blogu; když jsem klikla na ,,žebříčky" nedostala jsem se zpět na ,,Nový článek" !! To je super :) Konečně to jde normálně a my, blogaři, se už nemusíme nervovat než něco přidáme =)) Už jsem dokoukala Princess Princess, takže bych sem dneska chtěla dát recenzi a nějaký obrázky. Mno, uvidim. A taky jsem si dneska ve škole při dějáku, když profesorka zkoušela mé ubohé soustudenty do nebyli přezují, napsala námět na novou FanFiction :) Ale jestli ho zrealizuju, to je ve hvězdách. Tak jenom abyste věděli ;-)
pinkhair-girl.jpg happy anime girl image by Princess_of_scott

Gomene

6. října 2007 v 18:25 | Misako
Fakt se strašně moc omlouvám, že tu nic nepřibývá, ale blog.cz mi hrozně blbne a prostě mi nejdou přidávat články. Snad se to brzy spraví a zase sem něco přidám. Jinak - pořád koukám na Princess Princess a Spiral ;)

Reklamy :-// Noční můra blogařů

2. října 2007 v 21:50 | Misako
Ano, přesně. Už mi taky začínají lézt na mozek všechny ty komentáře typu - Ahoj, hlásni pro mě tady a tady. ; Zapoj se u mě do bleskovky atd... Přijde mi to docela trapný a štve mě to. Tohle spamování ... Takže upozorňuji - kdokoli kdo se tu u mě objeví poprvý a bude takhle spamovat, tak mu komentář smažu a blokuji ho.
Angryeye.jpg Anime angry eye image by XHikaruXKaoruX

Takový malý oznamko

1. října 2007 v 21:00 | Misako
Všimli jste si, že za sobotu a neděli tu přibylo asi 30 článků? A že za celý minulý měsíc jich bylo přesně 100? Já si toho všimla a dost mě to překvapilo. Tak se musím omluvit, na nějakou dobu se nejspíš aktualizace trochu zasekne. Jo pár článků tu určitě bude, aspoň se o to pokusim, ale určitě ne nějaký kvanta. Není čas - škola, učení (který stejně flákám, ale to jsou detaily), čtvrteční celodenní exkurze v Kutný Hoře, nějakej doktor, bolavý zuby a dost dalších věcí. Ale pokouším se skouknout anime Spiral. to mi bude asi trvat delší dobu, protože je to tak na můj mozek složitý, že víc než jednu maximálně dvě epizody denně neberu :) A taky mě chytlo Princess Princess - někdy dávno jsem viděla jeden a kousíček epizody a - nic. Nuda, nebralo mě to. Tak jsem navázala a nemohla jsem se přestat smát. Takže to asi tak hrozný nebude xD Už mám třetí epizodu za sebou a jdu si sebrat saky paky, táta si brousí kudly XD

Malá změna

27. září 2007 v 12:16 | Misako
Jak jste si určitě všimli, tak jsem změnila barvičky. Docela se mi to líbí, tak uvidim jak dlouho mi to vydrží. Chtěla jsem uděla nový záhlaví, nějaký lepší než tohle, ale nějak mi to nejde :/ Možná přejmenuju nějakou rubriku a přidám něco do oblíbených. Důvod mé aktivity má název Nuda. Opravdu. Je hnusně, ale i kdyby bylo hezky, tak nikam nemůžu, protože se mě choroba ještě pořádně nepustila. Ale je to lepší než včera. Nudim se taky z toho důvodu, že se mi prostě ne a ne načíst druhá epizoda Tsuyokiss ~Cool x Sweet~ dál něž do půlky openingu.

Novinky

15. září 2007 v 11:23 | Misako
Za prvé - dokopala jsem se k alespoň minimální předělávce anime a manga seznamu. Seřadila jsem to podle abecedy a přidala obrázky.
Za druhé - udělala jsem novou rubriku do Galerií ,,Obrázky z anime..." kam jsem přesunula dávno zapomenuté články s obrázky k Sister Princess, DaCapo, Gift Eternal Rainbow a Mahou Shoujo Lyrical Nanoha. A rovnou jsem tam šoupla ještě jeden nový - Clannad.
Za třetí (dodatek ve 21:57) - přidala jsem první část dvoudílně povídky Vždy je naděje na lepší zítřky... Druhý díl se tu objeví asi... ehm... v úterý? Možná. Ale už ho mám napsaný. Přijde mi to takové - dívné... Ale posouzení nechám na vás ;)
51-1.jpg anime angel new born image by Kurama_girl_cuttie

Tak se mi to pokonilo... :-//

11. září 2007 v 20:10 | Misako
Asi hodinu jsem se patlala s předěláním seznamu anime a mang, tak aby to bylo přehledňější a prodloužila jsem popisky. Ale ono se to nějak zvoralo, tudíž se mi to téměř celé smazalo a nemám nic. Dneska na to není čas - nevím jestli bude někdy v průbehu týdne. Zítra určitě udělám alespoň nějaký provizorní. Tak čau a snad to moc vadit nebude :-//

Hello!! :D

9. září 2007 v 20:48 | Misako
Tak tenhle článěk je psaný vyloženě z rutiny, protože jste si toho museli všimnout. A jestli ne, tak oznamuji, že jsem se zase vrátila a dokonce i ve zdravý a ani jsem nepřimrzla ;-)
Jinak - přečetla jsem 6 z 8 kapitol další mangy, takže se tu zítra nejspíš objeví další menší recenzička (nebo spíš, dojmy, popis hlavních postav atp)

Bye bye a přednastavuju xD

6. září 2007 v 17:17 | Misako
Zítra po škole se odporoučim zmrznout s našima na chatu a pokusim se to tam nějakym způsobem přežít xD Tak jsem vám na každý den přednastavila jeden článek, dvoje obrázky a jednu část povídky Minulost a Přítomnost od Magnet ;-) Tak se mějte
girl3.jpg cold anime girl image by Narasgirl

3. září = historické datum

3. září 2007 v 12:33 | Misako
Dnešním dnem jsem jako většina žáků a studentů zahájila se svou třídou další školní rok. Popravdě - vůbec se mi do školy nechtělo. Nedobrovolné ranní vstávání nikdy nebylo mojí silnou stránkou, natožpak po víc jak dvou měsících :-/ xD Moje kariéra jako studentky víceletého gymnázia se posunula do sekundy s novým třídním profesorem /ten původní se na nás vykašlal :'(/ a se třídou ochuzenou a dva odstěhované spolužáky :-) Taky jsme si užili kopu legrace při přivítání nových primánků, který zastoupili nás a při posezení v nedaleké cukrárně s kámoškama.
Pravda je, že ,,Uběhli ty dva nejkratší měsíce a čeká nás těch nejdelších deset v celém roce." podle slov našeho "milovaného" pana ředitele. Ale musí se to brát i z té lepší stránky - kamarádi, spousta srandy, výlety, různé příhody apd. Sice nás čekají zkoušky, budeme se deptat s těmi protivnějšími částmi profesorského sboru, ale to se nějak vsákne XD
Takže vzhůru do školního roku s optimismem, protože jinak to nepřežijem x-)
96e7c4c4.jpg Happy school girl image by SillyXoXJilly

Podzimní desing

29. srpna 2007 v 13:05 | Misako
Nečekaně mě chytla inspirace a pustila jsem se do toho desingu, jak jsem slibovala ráno. Tentokrát je laděný do podzimních barev a není už tak šíleně barevný jako minule :-) Mě se líbí a vyhrála jsem se s ním dosyta, protože mi pořád něco nesedělo. Ale už sedí, takže by to takhle mohlo zůstat. Možná pár úprav časem přibude, ale to není jistá. Tak snad se líbí a případné připomínky piště do komentářů :-)

Teď už (skoro) natrvalo zpátky a konec prázdnin

29. srpna 2007 v 8:47 | Misako
Ahoj lidi, tak jsem se vrátila a s politováním si musím přiznat, že v pondělí půjdu zase do ŠKOLY :-/ Byť jsem díky noze v sádře měla prázdniny o tři týdny delší, ale stejně mi to docela vadí. Na druhou stranu se zase uvidím s lidičkama, který jsem hoodně dlouho neviděla a zažiju něco novýho. Předpokládám ale že nejsem sama, takže to mi trochu pomáhá. Ať už je to jakkoli, škola má dvě stránky věci. Jednu dobrou a tu špatnou.... Ale o tom nemá smysl filozofovat, protože je mi jasný že každý to ví a má na věc svůj názor. A taky tu nechci plácat moc dlouho nějaký blbosti.
Abych se dostala k tomu co se bude dít tady - chtěla bych rozšířit galerie a možná změním vzhled. Ale fakt jenom možná, protože mě bude muset zaujmout nějaký obrázek podle kterýho to udělám. Takže to může trvat taky pořádně dlouho. Časem bych se chtěla taky dokopat k nějaký recenzi na Chrno Crusade, který jsem zkoukla v polovině července a dát sem dvě povídky ke KKM (musim je ale nejdřív přepsat). A možná se podívám na nějaký nový anime... To se ale ještě uvidí, takže příjemný zbytek prázdnin, dobrou náladu a pevný nervy ;-) XD
pigtails.jpg anime school girl image by beccadiamond

Uff... zpátky a zase pryč xD

18. srpna 2007 v 16:38 | Misako
Konichiwa! Tak jsem se dneska ráno vrátila z dovči ( na který sem se mimochodem měla báječně ) a zítra jedu zase pryč. Podařilo se mi zkouknout CCS Film 1, takže tu za chvíli o něm něco bude. Taky bych chtěla přidat klipy a texty anime písniček. Možná si nějaký přednastavim - uvidim. Jinak toho tu moc nepřibude, protože jak jsem se zmínila, znovu tu nebudu. A to asi až do příští středy nebo čtvrtka. Možná se mi podaří dostat se nějak v tejdnu na net, ale nic není zaručeno, takže - bye bye a užívejte zbytku prázdnin ;-)

Hihi - zas pryč

10. srpna 2007 v 16:54 | Misako
Zítra ráno jedu zase pryč takže tu do další soboty nebo neděle nic nebude. Ještě dneska možná něco přidám, ale nevim nevim... Nějak se tu bouří :-/ Takže se mějte a nezapomeňte zkouknout Black Cat ;-D

Konichiwa!!! ^___^

6. srpna 2007 v 15:30 | Misako
Zdarec lidičky! Jak jste se měli? Snad líp než já, protože sem si z dovolený odtáhla - nespočet modřin, vykouřenej mozek, spálený záda, naraženou ruku a nějakou tu psychickou deformaci do sbírky XD Jo a taky megaspánkovej deficid, prtože sme přijeli v noci ze soboty na něděli v půl sedmý domů a v půl dvanáctý se jelo k mé ,,milované" (uvozovky jsou na místě) tetičce a přijelo se až dneska dopoledne, protože se to všechno nějak protáhlo a přespali jsme tam (pod tím si lze představit 5 hodin přerušovaného polospánku na tvrdé ledové kamené podlaze ve spacáku). Ale přežila jsem a to je hlavní - a pokud vám to vadí tam máte smůlu *psychopatický smích*
No, přidala jsem povídku na KKM - v záloze mám ještě jednu kratičkou a jednu trošku delší (ale v notebooku, takže se mi nejdřív bude muset chtít ji přepsat). A ještě jednu na Sukisyo. A na který anime se podívám to nemám páru (jestli vůbec na nějaký). Ještě přece jenom mám rest poněvadž mi chybí recenze na Chrno Crusade do čehož se mi ani moc (čti - vůbec) nechce :-/
722.jpg anime image by fintaice6
 
 

Reklama