Postavy

17. října 2007 v 12:45 | Misako |  Články - Tsuyokiss
Tsuyokiss44.jpg Tsuyokiss 44 image by Death_sea
Konoe Sunao je hlavní hrdinka. Je dost energická, odhodlaná, nikdy se nevzdává a tak trochu se bojí vlastních citů. Mívá dost šílené sny, díky kterým se budí pádem z postele na hlavu atd. Miluje herectví a proto vyhlásila prezidentce studentské rady válku.
Tsushima Leo je Sunao kamarád z dětství, díky kterému byla Sunao schopná hrát. Říkal jí ,,Daikon", ale vůbec netušil, že jí tím ubližuje. Je ochotný, přátelský, pomáhá Sunao seč může, ale je naprosto tupý, co se citů týče. A taky je členem studentské rady.

Tsuyokiss1.jpg Tsuyokiss 1 image by Death_sea
Samesuga Shinichi je člen studentské rady a největší perverzák seriálu. Neustále sní o krásných dívkách a vymýšlí způsoby jak se k nim dostat.

Tsuyokiss12.jpg Tsuyokiss 12 image by Death_sea
Murata Youhei je spolužák Sunao a hodně se přátelí (všichni tvrdí, že i něco víc ;-)) s Noriko. Má deprese z toho, že si nikdo není schopen pořádně zapamatovat jeho jméno.
Tsuchinaga je trhlý papoušek co umí mluvit jako člověk, hraje na bicí a mívá dost hustý hlášky.

Tsuyokiss21.jpg Tsuyokiss 21 image by Death_sea
Kurogane Otome je další členka studentské rady, která má na starosti disciplínu. Je tvrdá a zdánlivě nepřístupná. Sunao si oblíbí po tom, co zjistí kolik v ní je kuráže. Všude sebou nosí svůj meč ,,Devil's Butterfly", který je jen jedna z částí bojových umění, které Kurogane-senpai perfektně ovládá, díky čemuž z ní má respekt prakticky celá škola i jistí lidé z města.
To vzadu jsou holky, co na ní nejvíce spoléhaly na sportovním festivalu.

Tsuyokiss24.jpg Tsuyokiss 24 image by Death_sea
Městský gang je parta šílených motorkářů, kteří mají s Otome bohaté zkušenosti, ale vždycky mají silácké řeči. Ale jakmile se Otome obějví, rozklepou se.

Tsuyokiss67.jpg Tsuyokiss 67 image by Death_sea
Date Subaru je také člen studentské rady, ale narozdíl od ostatních je klidnější, rozvážný a chytrý. A taky dost dobrý přítel. Pomáhá Leovi, aby si konečně uvědomil co cítí. A je taky šance, že něco cítí ke Kinu ;-)
Kanisawa Kinu je též členka studentské rady. Je malá, uřvaná, agresiní a protivná. Tak trochu to vypadá jako by měla něco s Datem xD

Tsuyokiss27.jpg Tsuyokiss 27 image by Death_sea
Kiriya Erika je prezidentka studentské rady alias Hime. Je krásná, úspěšná, skvělá ve sportu a na co sáhne to jí jde. Proto je ve škole (hlavně z její chlapecké části) bezmezně obdivovaná. Je ale i dost nafoukaná a povýšená.

Tsuyokiss58.jpg Tsuyokiss 58 image by Death_sea
Asada Shizuka je první Sunaina kamarádka na škole a také její první fanynka. Hned potom, co Sunao předvedla svou hru Erice, jí začala se vším pomáhat a ve všem jí podporovat.
Konoe Honoka je mladší sestřička Sunao, která jí má moc ráda a pomáhá jí.

Yashi Nagomi je další členka studentské rady. Kani, se kterou se často dostává do konfliktů, jí překřtila na ,,Coconuts". Nagomi je hodně dobrá ve vaření, kterému by se v budoucnosti chtěla věnovat.
Satou Yoshimi přezdívaná Yoppi je také členka studentské rady. Vždy stojí při Erice, kterou má ráda a obdivuje jí.
Je tu spousta dalších postav jako třeba Nishizaki Noriko. To je dost zvláštní spolužačka Sunao, která je posedlá focením a nemluví - jen vydává takové podivné zvuky (trochu mi připomíná lachtana x)). Nejčastěji ji uvidíte ve společnosti Youheie. Tachibana Heizou je ředitel školy a Ooeyama Inori je dost populární učitelka. Sice trochu na hlavu, no...

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bara Bara | E-mail | 13. dubna 2008 v 9:58 | Reagovat

kde bych to mohla pls skouknout... dekuju!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama