Kashimashi - recenze

23. ledna 2007 v 12:01 | Misako |  Články - Kashimashi
Hazumu Osaragi je kluk, který se spíš chová a vypadá jako holka. Má rád kytky, je citlivý a docela ubrečený. Když bude venku, setká se s Yasunou Kamiizumi - milou holkou. Yasuna s ním začne pečovat o školní zahrádku a hodně se skamarádí. Hazumu se do ní zamiluje, ale pro svojí stydlivost jí to nebude chtít říct. Jeho nejlepší kamarád Asuta Sora a kamarádka z dětství Tomari Kurusu ho přemluví, aby jí to řekl. Hazumu tedy řekne Yasuně co k ní cítí, ale ona s brekem a ,,Promiň" uteče. A tím se dostáváme k začátku seriálu. Hazumu bude z odmítnutí v pořádné depresi a tak si vyrazí na kopec, kde se poprvé s Yasunou setkal. Tomari a Asuta ho budou hledat. Na kopci ho srazí vesmírná loď a mimozemšťan, ba yho zachránil mu vytvoří nové tělo - dívčí. Hazumova duše se do toho těla přesune a venku spadne Yasuně a Tomari do náruče. To je první díl. Hazumu si musí zvyknout na to, že je holka se vším všudy. Tomari se rozhodne z něj udělat opravdovou holku, což bude pro Hazuma náročné. velkou opourou mu bude i Asuty, který zjistí, že se do něj zamiloval. Další jejich kamarádkou je tichá a uvážlivá Ayuki Mari. Hazumův táta - fotograf, bude mít značné potíže s tím, že ze syna má dceru a bude navrhovat věci ty: koupel dcery s otcem. Tyto perverzní choutky bude svérázně potlačovat Hazumova matka. K Hazumovi domů se k jeho zděšení přistěhují mimozemšťani, kvůli kterým se vše stalo: Sora Hitoshi a vtělení duše jeho lodi Jan-Poo. Sora se stane profesorem na Hazumově škole a bláznivě se do něj zamiluje jejich třídní učitelka Tsuki Namiko, která všude prohlašuje: ,,Já, Tsuki Namiko, 35 let od narození bez přítele..." Je schopná udělat pro své žáky všechno, ale většinou to končí jejím pádem do nějaké díry. Jan-Poo je hodně střelená a jaksi zamilovaná do Hazuma.
Hazumu je zamilovaný do Yasuny a ona do něj. to by nebylo tak záludné, kdyby do Hazuma nebyla zamilovaná i Tomari. Tím vzniká milostný trojúhelník, který je vlastně podstatou příběhu. K tomu všemu se přidává Yasunina nemoc, že nemůže vidět žádné muže.
Koho si Hazumu vybere? Jak se s tím Yasuna a Tomari vypořádají? Proč jsou Sora a Jan-Poo na Zemi? Jak to dopadne s Yasuninou nemocí? Dají se Tsuki a Sora dohromady?
Na tyto a další otázky dostanete odpověď, pokud se podíváte na tento 12-ti dílný seriál. Najdete v něm zábavu, lásku, smutné scény i něco k zamyšlení. Ještě upozorňuji, že u tohoto seriálu není dobré dělat ukvapené závěry, každým dílem ba co dílem, půl dílem může být všechno jinak nebo to jinak vypadat. Vřele doporučuji.

Kasimasi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 T!na-chan T!na-chan | Web | 28. srpna 2008 v 18:34 | Reagovat

zrovna na to koukám vážně hezký... a máš skvělou recenezi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama