Film 2 - Zapečetěná karta

13. ledna 2007 v 17:27 | Misako |  Články - CardCaptor Sakura
Obrázek “http://i48.photobucket.com/albums/f244/chiaki_maron_4ever/Cardcaptor%20Sakura/ac3366.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Děj tohoto filmu se odehrává 4 měsíce po odchodu Shaorana do Hong Kongu a v době kdy se chystá Nadesico festival. Sakuřina třída bude hrát hru a Sakura v ní hraje princeznu. Sakura bude vzpomínat na Shaorana a bude mu chtít říct co cítí. V noci jí zmizí jedna karta a v parku, postaveném na kopci, kde stál dům Clow Reeda, se zjeví mladí dívka. Druhý den tam Sakura s Tomoyo půjdou a setkají se tam s Meilin a Shaoranem. Jejich příjezd zosnovovaly Meilin a Tomoyo, protože chtějí aby Sakura řekla Shaoranovi co cítí a dali se dohromady. Sakura mu to bude chtít říct, ale vždycky je někdo vyruší. Zmizí další karty a v parku se setkají s tou dívkou. Eriol jí zavolá a řekne jí o zapečetěné kartě, s mocí všech 52 Clow Card a poradí jí. V den festivalu se Yamazaki, který hraje se Sakurou zraní a místo něj bude hrát Shaoran. Hra bude přerušena zapečetěnou kartou. To je vše co prozradím, abyste se měli na co dívat.
Každý kdo viděl tohle super anime by se měl podívat na tenhle úžasný film, který posouvá vztah mezi Shaoranem a Sakurou dál. Fakt skvělé a tady máte odkazy na YouTube:
1.část 2.část
Obrázek “http://i48.photobucket.com/albums/f244/chiaki_maron_4ever/Cardcaptor%20Sakura/movie_800.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama