Zima

25. prosince 2006 v 17:33 | Misako |  Zápisník
Nevím jak vy, ale já zimu moc ráda nemám. Hlavně z toho důvodu, že v naší zeměpisný poloze, skoro žádnej snih nepadá a když napadne je z něj během několika hodin břečka. Závěje u nás nastávají, když je 10cm sněhu, což se stává asi tak často, jako když se ke mně babička chová normálně, což znamená skoro vůbec. Většinou je tu jen zima a mrzne na sucho. Je to hrozný, protože z toho nic nemám. Byla bych ráda, kdyby zima neexistovala. Stejně tu nikdy pořádná zima není. Zato u našich známých na horách je normální, když napadne metr a půl sněhu. Jednou jsme tam byli na víkend a hrozně mě to překvapilo. Bylo to super. Naneštěstí na hory nejezdíme a tak tvrdnu celou ,,zimu" doma.
Je pravda, že letos jsem se jakžtakž naučila bruslit a tak je to alespoň o něco zábavnější. Sice sebou každou chvíli švihnu, ale už se lepšim. Zrovna dneska jsme byla se svojí kamarádkou a jejím otčímem. Vůbec mě to nebavilo, protože oba umí bruslit a tak si ze mě utahovali. Nejlepší je to, když jdeme bruslit s gymplem. Už jsme byli třikrát a budeme chodit celou zimu.
Nejkrásnější na zimě jsou Vánoce. Ty znamenají prázdniny a nádhernou atmosféru. Letos ta nádherná atmosféra u nás nepanuje, protože mamka je věčně v práci a ještě ani nemáme napečené cukroví a výzdobu už vůbec ne. Vánoce mám moc ráda, znamenají pro mě světlo v té hnusné zimě a v tom ničem.image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama