Zavržení 9.část

26. prosince 2006 v 18:10 | Misako
Šli do chrámu. Vešli obrovským pozlaceným obloukem, prošli tmavou chodbou a dostali se na něco jako terasu, ohrazenou obrovskými kamenými oblouky a uprostřed s obrovskou arénou. Schovali se za jedním z obloků, protože uprostřed té arény seděl obrovský démon. Měl kamenné brňění a obrovský meč. Byla z něj cítit ohromná démonická síla. ,,Ukažte se, vím, že jste tu!" zaburácel démon až se kousky oblouků uvolňovaly. Všichni pomalu vystoupili zpoza kameného oblouku.
Postavili se do bojových pozic a Kam si stoupla dozadu. ,,Ubožáčci!" zaburácel démon a otočil se. Měl zjizvenou tvář a jeho oči žhnuly nenávistí. ,,Co chcete?" vyjel na ně. ,,Hádej!" vykřikl na něj Hiei a vytáhl katanu. ,,Ty se radši drž tady." řekl Yusuke Kam a ona přikývla. Démon se zvedl a musel měřit kolem čtyř metrů. ,,Jsem to ale nezdvořák, ani jsem se nepředstavil. Jsem Motonaru." a tasil meč. Kluci proti němu vyběhli. Yusuke si připravil Úder síly, Kuwabara duchovní meč, Hiei měl v ruce katanu a Kurama si připravil Růžový bič. Monotaru se proti nim oháněl svým obrovským mečem. Yusuke na něj vystřelil Úder síly a objevilo se velké množství kouře, které zahalilo všechno.
Bylo to prapodivné ticho. ,,To ho určitě nezabilo. Někde tady musí být." uvažoval Yusuke. ,,To jo, ale proč na nás neútočí?" zamyslel se Kurama. Všichni se okolo sebe rozhlíželi. Najednou se ozval výkřik a strnuly. ,,Kam." Rozeběhli se tím směrem, ale Monotaru jim šel naproti a rozvířil kouř, takže bylo vidět. Mačkal Kam v obrovské ruce. Kurama, Yusuke a Hiei se na sebe podívali a kývli. Yusuke si připravil Úder síly, Kurama Monotarovi obmotal ruku bičem a Hiei na něj s katanou. Jaké nepříjemné překvapení, když se o Monotara katana zlomila. Yusuke na něj tedy poslal Úder síly.
Nic se nestalo. Monotaru odhodil Kuramu na jeden z oblouků, ale Kurama uhnul takže se mu nic nestalo. Monotaru dál v ruce mačkal Kam. Kam najednou začala bíle zářit a vytvořila kolem sebe bublinu,která se rozšiřovala a vyprostila ji z Monotarova sevření. ,,Jak to?" ptal se Kuwabara. ,,To je na delší povídání!" křikla na něj Kam. Přenesla se do bezpečí a kluci začali znovu útočit. Nic nezabíralo, ale snažily se dál. Naneštěstí se Yusuke dostal jednou do rány a nebylo úniku. Na poslední chvíli přišla odkudsi obrovská bílá koule a zničila Monotarův meč. ,,Cože? Kdo to?" nechápal Monotaru. Kluci se rozhlíželi všude možně až zahlédli Kam, která seděla kousek dál. ,,To ty skrčku?" ,,Jo já." Kam se rychle přemístila ke klukům. ,,Co tady chceš?" ptal se Kuwabara. ,,Můžu vám pomoct." ,,Ale jak?" ,,Můj otec byl velký kouzelník a tak se zdá, že se ve mně probudila síla."
Monotaru na ně znovu začal útočit. Úspěšně uhýbali, ale nebyli schopni Monotara ani zranit. Když kolem něj Kam prosvištěla všiml si jejích očí. ,,Míšenec?" myslel si Monotaru. Kam si stoupla na zem a všichni ostatní stáli někde poblíž. ,,Proč mě nenecháš být míšenče? Stejně tě tvůj národ nenávidí, tak proč ho chceš zachránit?" Všichni stáli jak zařezaní. ,,Protože ti nedovolím zničit mou rodnou zemi! Lidé jsou zmanipulovaní předsudky. Ale to není hlavní důvod proč tě chci zničit." ,,A jaký je ten hlavní důvod?" ,,Pomsta smrti mých rodičů a od toho mě neodradíš i kdyby mě to mělo stát život." a přesvědčivě se na něj podívala. ,,Cože?; On jí zabil rodiče?; Jak to ví?; To není možné!" běhalo klukům hlavou. ,,Počkat, počkat… Ten pohled já znám a ty oči…" Monotaru se zamyslel. Když si vzpoměl byl moc překvapený. ,,Ty jsi dcera Lunaka a Samanty?" ,,Ano,to jsem." ,,Tak to upřímnou soustrast!" a smál se. ,,Abych pravdu řekl, tak tvůj táta nebyl snadná obět. Pořád se bránil a snažil se ubránit i tvojí mámu. Ta byla snadná oběť. Stačilo udělat křup a bylo po ní." rozhodil ruce ve veselém gestu.
,,Jsi odporná zrůda!" řekla naštvaně a nešťastně Kam. ,,Cos to řekla potvoro?" ,,Jsi hluchý?" ,,To ti nedaruju!" Rychle se přiblížil ke Kam a mrštil s ní o zem. ,,Kam!" vykřikli kluci sborově a rozeběhli se k nim. Monotaru chytl Kam za ruku a třepal s ní ve vzduchu. Kam cítila jak jí křupe v zápěstí. Druhou ruku si schovala za záda a připravovala si útok. Potom mu ruku stčila před obličej a vypálila mu tam světelnou ránu. Monotaru vykřikl a pustil jí na zem. Tam jí naštěstí chytl Kurama takže se jí už nic nestalo. Kluci chtěli dokud je Monotaru ochromený zaútočit. Kam seděla u jednoho z oblouků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama