Zavržení 8.část

26. prosince 2006 v 18:08 | Misako
Tak vyrazili. Šli lesy až došli na rozcestí. ,,A teď kudy?" ptal se Hiei. ,,No to právě nevim." znejistila Kam. Rozhlížela se jestli si nevzpomene, ale i kdyby se přetrhla netušila kudy se mají vydat. Najednou Yusuke něco uviděl: ,,Co je to?" Všichni se podívali směrem kterým ukazoval. Bylo to ve slunečním světle takže nic moc neviděli. Víděli jenom nějakou siluetu. ,,Ježiš vždyť je to duch!" zaječel Kuwabara a schytal jednu ránu od Yusukeho na uklidnění.
Údajný duch se přibližoval. Kam rozeznával postavu. ,,Mami" řekla nejistě. Duch kývl hlavou. Teď už všichni viděli jak duch vypadá. Dlouhé černé vlasy, sněhobílá tvář, rudé oči stejné jako má Kam, drobná postava a bílé šaty, tak vypadala matka Kam. Yusuke s Kuwabarou byli udiveni její krásou. Duch chytl Kam za ruku a zvedl ji do vzduchu. Kam se nebránila, protože z toho ještě byla v šoku. Kluci dole to nevěřícně pozorovali.
Duch Kaminy matky potichu mluvil: ,,Kam, musíš jim věřit. A pomsti i nás. Doteď to nikdo nevěděl, ale ten démon co je v chrámu nás zabil." ,,Cože?" ,,Ano." a pohladil ji po tváři. Chvíli se tam jen tak vznášeli. Mezitím se Kuwabara dohadoval s Yusukem. ,,To snad není pravda, to se mi zdá" a protíral si oči. ,,Blbečku, tak se to zdá i mně." ,,Fakt jo? Tak to máme stejný sny. Ale jak to…" Kuwabara se vzácně zamyslel. ,,Idiote! Buď zticha" zpražil ho Hiei. ,,Hele, ty skrčku!" naštval se Kuwabara, ale Yusuke mu dal pořádnou ránu a tak ztichl.
Duch ze začínal přibližovat ke Kam a vstupoval do ní. Když do ní vstoupil Kam zářila jasným světlem, že ani nebyla vidět. Pomalu se snášela k zemi. Chvíli jen tak stála. ,,Jsi v pořádku?" ptal se Kurama. ,,Jo." ,,A co teď?" ptal se Kuwabara a zakládal ruce v bok. Kam ukázala na jednu cestu: ,,Tudy." ,,Víš to jistě?" nedůvěřivě se ptal Yusuke.,,Na 100%." řekla přesvědčivě Kam. Vyrazili tedy na cestu. Šli okolo lesa a pole až došli k obrovskému chrámu.
Byl celý tmavě modrý se zlatými detaily. Vycházela z něj zvláštní energie. Těsně před ním byli hroby. Došli k nim a Kam si všimla hrobů svých rodičů. ,,Hele neříkala si, že tady jsou pohřbení tví rodiče?" ptal se necitlivě Yusuke. ,,Taky že jsou." a ukázala na dva hroby hned vedle sebe. ,,A jak tví rodiče vypadali?" ptal se Kuwabara. Kam se sklonila a vytáhla z malých skříněk na hrobech 2 fotografie. Jednu otcovu a jednu matčinu a podala je Kuramovi. Kluci se k němu namáčkli aby viděli.
První byla fotografie její matky. Na té fotce měla nádherný úsměv. ,,Hele ta se směje jako Kam." a Kuwabara ukázal na fotku. ,,Hm, máš pravdu a taky maj stejný oči." přidal se Yusuke. Druhá byla fotografie jejího otce. Tvářil se tam smrtelně vážně. Stejně fialové vlasy jako Kam a zelené oči. ,,Jak se tví rodiče jmenovali?" ptal se opatrně Kurama, protože viděl, že Kam z toho byla trochu rozhozená. ,,Samanta a Lunak." Kurama jí vrátil fotky a Kam je uložila zpět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama