Zavržení 6.část

26. prosince 2006 v 18:06 | Misako
Už převlečený šel za Kuwabarou. Ten jakmile ho uviděl se začal zase smát. ,,Nech toho!" ,,No jo no." ,,Mám novinu." A mnul si při tom ruce. ,,No tak to pojď dovnitř-kaskadére." řekl škodolibě Kuwabara a Yusuke po něm vrhl vražedný pohled. ,,Doufám, že to stojí za to Urameshi." ,,Kurama se zamiloval." šeptal Yusuke Kuwabarovi do ucha. ,,To sis vymyslel!" ,,Nevymyslel." ,,A do koho teda?" ,,Do Kam a ona do něj. Jsou v tom až po uši." ,,Cože?" a oba se začali smát.
Večer na večeři jim Houkarin řekl: ,,Pánové, náš národ je vám velmi vděčný za to, že jste ho zachránili. Jestli chcete zítra se můžete vrátit domů." Vraceli se na pokoje až na Kuramu, ten šel ven za Kam. Šli se projít do hlubokého lesa. Došli ke stromu kde byli předešlí den. ,,Počkej tady já se za chvíli vrátím." Kam se tedy posadila pod strom a usnula. Kurama se vrátil a když viděl, že Kam spí tak jí dal hluboký polibek. Kam se probudila a první co viděla byli Kuramovi nádherné oči.
Kurama hladil Kam po tváři a ta mu to oplatila polibkem. Kurama si lehl vedle Kam a vytáhl růži. Tou jí přejížděl po těle. Kam ho hladila po tváří a Kurama jí zajížděl pod tričko a šimral jí na břiše. Kam ho objala. ,,Ach Kuramo,nikdy jsem se necítila tak šťastná." Kurama jí políbil a cítil se provinile.
,,Idila" z minulého dne se opakovala. Vzbudilo je sluníčko a zpěv ptáčků. Yusuke se bohužel pro Kam, nepoučil z minulého dne a zase vypald z oknaL Tentokrát nejen do keřů, kde byla Kam, ale rovnou na ni když se zvedala. Tentokrát se spíš ozvala rána toho jak slítla Kam. Zase všichni koukali z okna. To byla nádhera. Kam je rozpláclá na zemi a na ní sedo-ležel Yusuke. ,,Aspoň to nebylo tak tvrdý jako včera." ,,To jsem ráda, že se ti nic nestalo" pronesla ironickým tónem Kam a podepřela si hlavu rukou.
,,Ty jseš vážně pitomec!" opovrživě řekl Hiei a zalezl do pokoje. Kuwabara a Kurama je pozorovali. ,,Tak slezeš ze mě nebo ne?" řekla netrpělive Kam. ,,Mě se nechce." ,,Tak pánovi se nechce? Ale bude se mu chtít." Yusuke zpozorňil, protože ten tón kterým to Kam řekla se mu nelíbil. Kam se rukama opřela do země a chtěla vstát. Vstávala a při té příležitosti schodila Yusukeho který na ní seděl. Ten spadl na hlavu.,,Ta ti to teda nandala Urameshi!" řechtal se Kuwabara, který schytal pár vražedných pohledů a radši zalezl do pokoje. Yusuke zase běžel ranní běh. Kurama s Kam po sobě házeli pohledy. Kluky pak volali na snídani a tak i on zalezl do pokoje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama