Zavržení 5.část

26. prosince 2006 v 18:05 | Misako
Večer pro kluky přišel sám Houkarin a doprovodil je na oslavy. Šli lesem, až došli na mýtinu kde byli stoly s jídlem a pitím a hrála krásná muzika. Houkarin je nechal o samotě. Hiei seděl na stromě, Kuwabara a Yusuke se cpali k prasknutí a Kurama jen tak postával. Najednou si za stromem všiml Kam a došel k ní. ,,Proč taky neslavíš?" ptala se ho smutně Kam. ,,Nemám náladu." A podíval se jí do očí. Kam byla v rozpacích a začala se trochu červenat. Kurama se k ní naklonil a chtěl jí políbit, ale Kam uhnula. ,,Nech toho." ,,A proč?" ,,Bu-budeš mít problémy a já taky. Radši na mě zapomeň, neměla jsem se tu ukazovat." a chtěla odejít se slzama na krajíčku, ale Kurama jí chytil za ruku. ,,Nech toho." řekla Kam a odklonila pohled. ,,Nemůžu-já-já tě totiž miluju." Kam se otočila a Kurama se jí koukal do očí. Chvíli si koukali do očí a Kurama se ke Kam přiblížil.
,,A-ale to nejde." a s pláčem se mu vytrhla a utekla hlouběji do lesa. Kurama se za ní díval a bylo mu to hrozně líto. Kam se zastavila u stromu, opřela se o něj a brečela. Za chvíli u ní stál Kurama a držel jí za rameno. ,,Kam..." řekl tiše a naklonil se k ní. ,,Já- já jen nechci abys měl problémy." ,,To je mi jedno. Hlavní je, že tě miluji." odpověděl vlídně Kurama. Kam pomalu otočila hlavu a dívala se na něj. Dívala se mu do jeho krásných zelených očí ve kterých viděla jen upřímnost. Kurama jí věnoval jeden polibek a Kam se otočila úplně. Přesvědčil ji.
Kurama ji obejmul a Kam se cítila hrozně příjemně. Přejel jí rukou po tváři a věnoval jí další polibek. ,,Mě nezáleží na tom jaký máš původ. Záleží mi jenom na tom jaká jsi." tiskl si ji k sobě ještě víc a začal ji líbat. Kam její nejistota již opustila a oddávala se Kuramovi. Byla šťastná, že našla člověka který ji má rád. Kurama vzal její ruce do svých a díval se jí do očí. ,,Kam" ,,Kuramo" Kurama chytl Kam za ruku a sedli si pod strom. Kurama si ji k sobě tiskl a na tváře jim dopadali paprsky měsíčního světla prostupujícího větvemi stomů.
Yusuke, Kuwabara i Hiei už byli na pokojích, jen Kurama byl s Kam v lese. Ve 2 ráno se rozloučili a šli k budově kde byli kluci ubytovaní. Na to aby šla dovnitř se od Kuramy nenechala přemluvit a tak si zalezla do keřů. Druhý den je budil sluneční svit a zpěv ptáčků. Kam i Kurama se probouzeli s úsměvem na rtech. Nádherná byla tato noc. Yusuke vstal a chtěl se podívat z okna. Avšak zapomněl, že jsou zde okna 40cm nad zemí. Vypadl z okna do jednoho z keřů kde se schovávala Kam. Rozplácl se a byla to pořádná rána, která všechny rychle probrala a vykoukli z okna. Když viděli Yusukeho rozpláclého v keři málem z oken vypadli taky.
Yusuke nebyl schopen se hýbat, ale keř se začal hýbat a on začal křičet: ,,To je nefér. Keře se můžou hejbat a já ne!!" Z keřů vylezla Kam a byla docela dost poškrábaná a ve vlasech měla větvičky které se snažila vyndat. Kurama, Kuwabara i Hiei se zájmem pozorovali co se stane teď. Yusuke třeštil na Kam oči a ječel: ,,Co ty tu děláš??" ,,Spíš bych se měla ptát já tebe,nemyslíš?" ,,A to jako proč?" ,,Protože jsi na mě spadnul." ,,To je jedno pomoc mi ven z toho keře."
Kam se teda snažila Yusukeho vyhrabat z toho keře. Už se jí to povedlo, ale Yusuke si o větev utrhl na zadku pyžamo. Všichni se začali strašně smát. Yusuke, Hiei, Kuwabara ani Kurama neviděli Kam se takhle smát a sami, kromě Yusukeho, který nechápal čemu se smějí, měli záchvat smíchu. Yusuke se otočil na Kam: ,,Čemu se tak smějete?" Kam ukázala na jeho pozadí a Yusuke se mohl propadnout do země. Rychle běžel do pokoje, aby ho nikdo neviděl.
,,Pitomec." prohodil Hiei a zalezl do pokoje. Kuwabara taky zalezl do pokoje. Kam si vytahovala poslední větvičky z vlasů. ,,Jseš v pořádku?" ptal se mile Kurama. Kam se mu dívala do očí ,,Jo jsem, jenom jsem nečekala, že na mě někdo takhle po ránu spadne." a začali se smát. Kurama zalezl do pokoje. Kam se zasněně opřela o dům. Co však ani jeden z nich netušil bylo, že Yusuke všechno viděl. ,,A heleme se. Kurama se nám zamiloval." říkal si Yusuke pro sebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama