Zavržení 3.část

26. prosince 2006 v 18:02 | Misako
Druhý den odpoledne si je k sobě pozval Houkarin. ,,Pánové rád vás vidím. Před chvílí zaútočili na předměstí démoni. Kam vás tam odvede. Kdyby se chovala neslušně nebo překážela, patřičně se o ní postarejte." poslední větu řekl velmi zlomyslným tónem. Kluky zamrazilo. ,,Kam na vás čeká venku." dodal Houkarin, když kluci odcházeli. Když vyšli ven,neviděli tu samou Kam co včera. Kam měla černé potrhané kožené triko bez ramen, černé kožené kraťásky a neměla čelenku. Avšak měla na tváři milý úsměv. ,,Dobrý den pánové. Doufám, že máte dost síly,budete ji potřebovat. Pojďte za mnou." když se otáčela promluvil na ni Kuwabara a tak se otočila zpět. ,,Kam." ,,Ano pane Kuwabaro?" ,,Nemusíš nám vykat. Že ne kluci?" s těmito slovy koukal na kluky. ,,Ne,nemusíš." řekli sborem. ,,To já nesmím. Můj původ mi to ani v sebemenším nepovoluje." ,,No tak. Říkala si, že doufáš, že se tu budeme cítit jako doma. A doma nám nikdo nevyká." ,,Já nevím." podívala se na Kuramu a všimla si jeho hrozně milého výrazu. ,,No dobře, ale nesmí se o tom dozvědět mistr Houkarin." řekla s o poznání lepší náladou.
Šli městem a lidé na Kam pokřikovali: ,,Míšenec!" ,,Zrůdo nečistá!" ,,Jak k tomu mohli vybrat míšence!" a podobně. Kam to bylo líto, ale chovala jako když jí to nezajímá. Když došli do parku kde nebyla ani noha, zeptal se Kurama: ,,Kam, proč ti říkají míšenče? A proč podle Houkarinových slov jsi jediná koho mohou postrádat? A taky proč ti tvůj původ zakazuje nám tykat?" ,,Jo to by nás taky zajímalo." ozval se Kuwabara a Yusuke. Jenom Hiei byl jako vždy ledově chladný, ale poslouchal.
,,To všechno je kvůli mému původu. V našem národě je přísně zapovězen poměr dvou lidí z odlišných vrstev. Moje matka byla obyčejná a chudá občanka a můj otec byl jeden z mocných mágů. Když se tomu páru narodí dítě je vystrnaděno na okraj společnosti a nemá žádná práva a postavení. Já jsem jediný takzvaný míšenec a proto mě mohou postrádat." ,,A jak ti lidé poznali, že jsi míšenec?" ptal se Yusuke ,,Zaprvé kvůli mému oblečení a zadruhé kvůli tomu, že mám fialové vlasy a červené oči."
To už docházeli na předměstí kde se bojovalo. Kluci se rozběhli a Kam za nimi volala: ,,Hodně štěstí!" Kurama neměl sebemenší problém. Růžovým bičem si hravě poradil s každým démonem co na něj útočil. Hiei byl na tom taky dobře. Bylo vidět, že s katanou umí zacházet velmi dobře. Kuwabara měl menší problémi a proto mu Yusuke musel občas pomoct. Byla to strašná bitva a všude byla spousta krve. Kam se raději držela dál. Když v tom na ní padal démon kterému sotva uhne. ,,Až na mě bude chtít jeden z tvejch kámošů zase spadnout,dejte mi předem vědět!" Zhruba po hodině byla tato bitva u konce a všichni Sakayané se ,,hrdinům" klanili.
Když tam přicházela Kam všichni se na ní divně dívali a šuškali si: ,,Co tady dělá míšenec?" ,,Gratuluji. Pojďte už je pozdě a mistr Houkarin vás bude jistě chtít vidět." pogratulovala jim Kam. ,,Cože? Míšenec má na starost naše hrdiny. Co si o sobě myslí. Měla by se jít někam zahrabat abychom se na ni nemuseli dívat." Křičel jeden z bojovníků. ,,Ty jsi poskvrnila Lunakovu čest! Nebýt tvé matky nikdy by se nic takového nestalo. Jak je možné,že se opovážíš vyjít mezi nás normální lidi. Nečistá potvoro." křičel další. Kam se jeho slova velmi dotkla. Začaly jí téct slzy, ale ihned je utřela. Měla však co dělat aby jí netekly další. ,,Radši odsud zmiz!" křikl na ní ,,nemáš právo vůbec žít-jsi nanic."
To se Kam dotklo mnohem víc a znovu začala brečet. V tu chvíli se jí Kurama zastal: ,,Jak můžete soudit člověka jen podle původu? Podle mě byjste se za takové chování měli stydět." Kam se na tváři objevil nepatrný úsměv. ,,Pojďte." řekl rozhořčený Kurama. Kam utřela slzy a byla ráda, že se jí Kurama zastal. Ovšem jí ukápla sem tam jedna slzička. Došli k domu a Kam s nimi došla k Houkarinovi. Raději však zůstávala v rohu. Houkarin k nim přistoupil a děkoval jim: ,,Jsem vám nesmírně zavázaný. Prokázali jste svou odvahu a sílu. Vidím, že svět duchů vybral správně. Mimochodem doufám, že jste s ní neměli problémi i když by se to dalo čekat." při posledních slovech vrhl Houkarin vražedný pohled na Kam a Kurama odvrátil pohled úplně. Ostatní zůstali stát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama