Zavržení 2.část

26. prosince 2006 v 18:00 | Misako
Když vešli do domu, prošli obrovskou halou s obrazy až došli k obroským dveřím. Kam zaťukala a zevnitř bylo slyšet: ,,Kam pojďte dovnitř." Kluci se na sebe nevěřícně podívali a Kam otevřela dveře. Ocitli se v místnosti kde za stolem seděl postarší muž. Kam si klekla a poklonila se se slovy: ,,Mistře Houkarine, toto jsou 4 bojovníci, které posílá princ Koenma. Yusuke, Kuwabara, Hiei a Kurama." ,,Dobrý den" pozdravili sborově kluci. ,,Kam pojď sem." křilk na ni přísně Houkarin. Kam neochotně přistoupila. Houkarin jí chytl za krk a mrštil s ní o zeď. Kluci chtěli zasáhnou, ale stráž jim naznačila ať se o nic nepokouší.
Houkarin si stoupl nad Kam a křčel na ní: ,,Ty ubohá nicko. Jak se vůbec opovažuješ tykat našim váženým hostům, kteří budou bojovat s démony. Nemysli si, že když je budeš doprovázet, že si můžeš vyskakovat. Vybrali jsme tě na to proto, že nechceme ztratit někoho normálního. Ty jsi nám ukradená a teď odveď naše vážené hosty do pokojů." ,,Jistě mistře, vím že slovy svůj čin nenapravím, ale věztě že toho hluboce lituji. Asi jsem si to neuvědomila. Chápu, že jste mě vybrali, protože jako jedinou mě může postrádat. Už se to nebude opakovat slibuji." Kam se s potížemi zvedla a Houkarin se začal zlomyslně smát. Přešla ke klukům kteří z toho byli nesví. ,,Pojďte pánové, ukážu vám vaše pokoje."
Kam celou cestu nepromluvila a vypadalo to, že jí chůze dělá problémy. Došli do obýváčku s 4 křesli a stolkem. ,,Zde jsou vaše pokoje. Měli byste tam mít připravené oblečení. Kdyby jste cokoli potřebovali tak stačí kouknout z okna a zavolat na mě. Doufám, že se tu budete cítit jako doma." Potom odešla. Kluci zalezli na pokoje jenom Kurama tam zůstal a měl ve tváři starostlivý výraz. Po chvilce zalezl také na pokoj. Kam se posadila na zem, opřela se o dům mezi 2 keři. Skrčila se, aby nebyla moc vidět.
,,Pánové je večeře. Pojďte se mnou." ozvalo se v obýváčku. Kluci vylezli a byli překvapení, že tam nestojí Kam. ,,Dobrý večer, já jsem Axiana a budu vám dnes večer dělat společnost. Ale nejdříve vás odvedu na večeři." Odvedla je dolů na luxusní večeři. Po Kam nebylo ani stopy. Poté je Axiana doprovodila na pokoje a udělala jim masáž zad.Když odešla bylo deset večer a hrozně moc pršelo. Kurama si vzpoměl na Kam a vykoukl z okna. Myslel si: ,,To je blbost." Přece jen to zkusil a zavolal tiše: ,,Kam" Dole pod okny se ozvalo šustění, Kurama zpozorněl a pozoroval keře ve kterých se něco hýbalo. Nakonec z keřů vylezla promočená Kam: ,,Ano pane Kuramo co si přejete?" Kurama nevěřil vlastním očím: ,,Pojď nahoru." ,,Co potřebujete?" ,,Jenom pojď nahoru přece tu nebudeš venku v noci a v dešti." ,,Nemůžu, ale mě je to jedno, že tu zůstanu. Jsem na to zvyklá. A jestli nic nepotřebujete tak si běžte lehnout." S těmito slovy zalezla Kam zase zpátky. O půlnoci už všichni dávno spali jenom Kurama nemohl usnout
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama