Zavržení 10.část

26. prosince 2006 v 18:11 | Misako
Bojovali seč mohli, ale Monotaru byl velice silný. Yusukeho odpráskl na druhou stranu arény, Hieie odrazil do oblouku, Kuwabaru hodil kousek od Kam a Kuramu švihl na zem, takže ležel před ním. Všichni byli opravdu zranění,ale Kurama byl na nejblbějšim místě-3 metry před Monotarem. Monotar nabíral do ruky sílu a chtěl Kuramu zabít. Když vypálil Kam se rychle přesunula před Kuramu a schytala to z první ruky. ,,Musíte se spojit…" řekla z posledních sil. V Kuramovi se mísil vztek se smutkem. I Hiei, Kuwabara a Yusuke v sobě měli mnoho vzteku a lítosti, který je posílil.
Seběhli se u Kuramy, který vstal. Stáli před Kam a všude šlehala jejich společná síla-duchovní síla Yusukeho a Kuwabary a démonická síla Kuramy a Hieie. ,,Že by vás to tolik naštvalo?" podivil se vesele Monotaru. Yusuke do ruky sbíral sílu a vytvořili něco jako bariéru. Monotaru na ně střílel jednu ránu za druhou a zvedal se prach z rozdrcených dlaždic arény. ,,Mám je!" pomyslel si, ale kouř se zvedl a ukázal, že kluci žijí. Yusuke měl připravený ohromný úder síly. ,,Hlupácí! Měli byste zdrhnout!"
Yusuke vystřelil úder síly, ale Monotaru mu uhnul. Kurama pohotově přidal Růžový bič a Úder síly díky němu mohli ovládat. Namířili si to na Monotara. Sice ho to trefilo, ale ani to s ním nehnulo. Zlomyslně se smál. ,,To lechtá!" Kluci do toho dali mnohem víc síly a Hiei přidal Dračí plamen. Kombinace Úderu síly, Růžového biče a Dračího plamene tlačila Monotara před sebou, ale stále to nestačilo na jeho zničení. Kuwabara strčil Duchovní meč do kombina těchto tří útoků a tak dodával množství duchovní síly. Neměli však dostatek sil démona zničit.
Když už to vypadalo opravdu špatně, nepozorovaně obživla Kam. Její city a svědomí jí nedovolilo opustit tento svět. Alespoň ne do té doby, něž zabijí Monotara. Nedovolili jí to také srdce kluků, kteří jí tam pořád měli-hlavně Kurama… Nikdo si jejího procitnutí nevšiml. Posadila se a z ruky jí vyšlehl proud světla-rudého jako její oči- a spojil se s útoky kluků. Ti si toho teď všimli a byli mile překvapeni. Překvapením málem ztratili kontrolu nad svými silami. ,,Pozor!" upozornila je Kam. Rychle se k tomu vrátili. Úder síly a Růžový bič uprostřed Draka měli teď rudou barvu.
Monotara tlačili čím dál rychleji a už mu praskalo brnění. Po malé chvilce se rozlítlo na kusy a hned na to samotný Monotaro. Kluci stáhli své síly a klesli na kolena. ,,Kam!" Kurama byl šťastný, že Kam žije. ,,Jste v pořádku?" ,,Jo." ,,Vždyť krvácíte!" vyhrkla Kam a snažila se vztát. ,,Ukažte" a chtěla je léčit, ale zpražili jí pohledem. ,,Co je?" nechápala. ,,Musíš si šetřit sílu pro sebe." řekl Kurama a ostatní přikyvovali. Kam si sedla a opřela se rukou o zem.
,,Jak to,že jsi živá?" ptal se Kuwabara. ,,Setkala jsem se s moc milou holkou ze světa duchů a ta mi řekla, že se mám vrátit. Vy jste mi k tomu, ale pomohli." ,,Jakou holkou?" ,,Byla trochu střelená a lítala na pádle. Jmenovala se Botan." ,,Botan?" vyjel Yusuke. ,,Ano. Tváříte se jako, že ji znáte." ,,Taky, že jo." Teprve teď si kluci (kromě Kuwabary) všimli, že od ruky Kam k nim proudí čtyři proudy energie a uzdravují je. Kurama jí strhl ruku ze země. ,,Kam to nesmíš!" ,,Co je?" Kuwabara nechápal co se děje. ,,Copak sis nevšiml blbečku, že nám Kam posílá vlastní energii a tím nás léčí?" naštval se na něj Yusuke. ,,Fakt jo? To proto je mi líp!" Kuwabara byl spokojený a za to dostal od Yusukeho pěstí. ,,Hej!" vyjekl na něj Kuwabara a chtěl se prát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama