Zavržení - YYH

26. prosince 2006 v 17:59 | Misako
image
,,Botan!-Bootááááánnnn!!!!!!!!!!!!!!!" ,,Ano Koenmo?" ,,Kde se couráš? To je jedno, okamžitě sežeň Yusukeho a ostatní." Botan moc nechápala co po ní princ Koenma chce a tak jen stála. ,,Co koukáš? Dělej!!!!!!" ,,Jistě." Koenma soptil jak ohromná sopka, div že nebouchnul. Botan si to svištěla vzduchem a našla Kuramu. ,,Ahoj Kuramo!" zavolala na něj. ,,Ahoj Botan." ,,Hele, nevíš kde je Yusuke, Hiei a Kuwabara? Koenma soptí a hrozně vás potřebuje." ,,Nevim kde jsou, ale určitě je někde najdem." Tak se ti dva rozešli a šli hledat. Za 2 hodiny byli všichni u Koenmy v kanceláři. Nikdo nevěděl co se děje a atmosféra by se dala krájet. ,,Co zase chceš?" otráveně se optal Yusuke. ,,Mám pro vás důležitý úkol." Koenma zvážněl a podíval se všem do očí.
,,Národ Sakay je okupován mocnými démony, nemůže se jim pořádně bránit, protože duchovní síla je velkou vzácností a tak je na vás abyste jim pomohli." ,,Co?" ozvali se nevěřícně Yusuke, Kuwabara a Botan. Koenma to ignoroval a pokračoval: ,,Půjde s vámi Kam, je z národa Sakay, bude vás doprovázet, protože se v oblasti kam půjdete velmi dobře vyzná." ,,A kdo to jako je?" ,,Za chvíli uvidíš. Pojďte za mnou." Koenma je odvedl, kromě Botan do tmavé místnosti kde nebylo nic vidět. Rozsvítil a všichni z přechodu mžourali, nikde nic. ,,Kde je?" ,,Kam pojď sem, seznámím tě." Spoza zástěny vyšla dívka, všichni na ni koukali.
Měla kratší fialové vlasy ve kterých měla žlutou čelenku, červené oči, drobnější postavu, krátkou modrou sukni, žluté triko s minirukávky a červené návleky na nohou. ,,Ahoj já jsem Kam." mile se představila a Yusuke jí přívítal se slovy: ,,Koenmo, ses zbláznil dyť je to holka!" ,,Máš s tim snad problém?" Kam se ho pohotově zeptala. ,,Nech toho Yusuke! Kam tohle je Kurama, Hiei, Kuwabara a ten protiva je Yusuke." ,,Koenmo!" Všichni se začali tak trochu smát až na Yusukeho, když je v tom přerušil Kuwabara klečící u Kam. Kam nevěděla co si myslet a co udělat, ale když jí Kuwabara šáhl na zadek měla jasno. Prásk!!!! Ozvalo se místností když Kuwabara dostal od Kam ránu až popoletěl dobrý 4 metry. Všichni se zarazili a Kuwabara řekl: ,,Jak může tak hezká holka rozdávat tak tvrdý rány a přitom nemít žádnou duchovní sílu." ,,To je fakt, jak nám může pomoct?" ,,Měl bys jednou poslouchat ušima Yusuke!" rozčílil se Koenma. ,,Měli bychom vyrazit." ozvala se Kam. ,,Kam má pravdu a ne abyste se vrátili s nepořízenou. Tak hodně štěstí a vy dva…" nedořekl Koenma a podíval se na Yusukeho a Kuwabaru. Ty se málem propadli do země. Kam se začala malinko smát, přestala a řekla: ,,Pojďte za mnou."
Když byli na cestě už 3 hodiny začal se Kuwabara otráveně ptát: ,,Jak dlouho tam ještě půjdem? Už sem vyřízenej!" ,,Když půjdem pořád tímhle tempem a bez přestávky tak ještě asi 12 hodin." ,,To nemyslíš vážně, že ne?" ,,Myslim to vážně. Opravdu." ,,Aaaaach joooooo!" Kuwabara si sedl na kámen a ostatní se na něj dívali dost zvláštním výrazem. ,,Neexistuje nějaký způsob jak se tam dostat rychleji, třeba nějaký kouzlo?" ptal se s nadějí v hlase Kuwabara. ,,Kuwabaro!" vyjel po něm Hiei. ,,No,existuje…" nejistě se ozvala Kam, ale než stačila dopovědět Kuwabara vykřikl: ,,No tak sem s ním!" ,,Nech mě to dopovědět! Existuje kouzlo, ale dokážu tam přemístit jenom sebe. K přenosu více lidí je potřeba vzácná a velmi zvláštní růže a tu já nemám:" ,,Cožé? Ty seš nemožná a pak,že nám pomůžeš. Pche!" ,,Kuwabaro nech toho!" bránil jí Kurama, otočil se k ní a zeptal se: ,,A co je to za růži?" ,,Jmenuje se Rosa Premensis a má sitě rudou barvu a stonek má sytě žlutý." ,,Nevypadá takhle?" zeptal se Kurama po tom co vytáhl z vlasů růži. Kam zvedla oči a podívala se na ní.
,,To je ona!" ,,Cože?" ozval se nadšeně Kuwabara. ,,Tak začni!" Kam ho zpražila pohledem a začala pracovat. Nejprve otrhala okvětní lístky a těmi vyznačila kruh. Stoupla si před kruh a držela stonek v ruce. ,,Stoupněte si doprostřed toho kruhu." Tak si tam stouply a Kam začala odříkávat: ,,Rosa Premensis-ustara vana, tiko lme a nagar taja. Kulana sikto bokan hauva stokan doa anata gaja." Při těchto slovech se okvětní lístky vrátily na stonek a všichni začali svítit růžovým světlem. ,,Kajva" pronesla Kam a všichni zmizeli. Ocitli se u obrovského domu. ,,Pojďte." a podala Kuramovi růži.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama