Uta-Kata - recenze

26. prosince 2006 v 14:39 | Misako |  Články - Uta-Kata
14-ti letá Ichika chodí spolu se svými kamarádkami do dívčí školy. Posledního školního dne s nimi uklízela budovu staré školy. Myla zrcadlo ve kterém zahlédla podivnou dívku. Vylekala se. Když byli už venku zjistila, že nemá mobil. Sama se tam vrátila a zjistila, že mobil je v zrcadle. Objevila se tam znovu ta dívka a Ichice nabídla, že jí ho vrátí když pro ní něco udělá. Ichika souhlasila, protože na mobilu měla přívěšek, který dostala od staršího kluka Seie, kterého má moc ráda a který jí se svým bratrem Kaiem doučuje. Dívka vystoupila ze zrcadla a mobil Ichice vrátila. Ta zjistila, že kameny na přívěšku změnily barvu. Dívka, která se představila jako Manatsu se k Ichice nastěhovala na prázdniny. Staly se z nich kamarádky a Manatsu s ní jela i na školní tábor. Manatsu jí řekla, že s pomocí těch kamenů může využívat sílu jednoho z dvanácti bohů. Ichika tu sílu využívá aby někomu pomohla. Zdají se jí sny ve kterých jí Manatsu něco říká. Setká se také se Sayou, která se nastěhuje do vedlejšího domu. Zjistí, že jí Sei a Kai znají což jí znejistí. Budou se kolem ní dít divné věci, kterým nebude rozumět a které jí budou nahánět strach.
Co je Manatsu zač? Proč zrovna Ichika může využívat sílu 12-ti bohů? Kdo je Saya-san a odkud se zná s Kaiem a Seiem? Co se to s Ichikou děje a proč jí někdy zčervenají oči a nemůže ovládat své tělo?
Odpovědi na tyto a další otázky získáte pokud se podíváte na toto krásné 12-ti dílné anime u kterého nevíte až do konce o co vlastně jde.
image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama