Kaleido Star - recenze

25. prosince 2006 v 17:15 | Misako |  Články - Kaleido Star

Do Amerického Cape Mary přílétá z Japonska Sora Naegino - energická dívka, která se chce stát hvězdou zdejšího cirkusu Kaleido Stage. Musí na konkurz, ale zjistí, že se ztratila. U trafiky narazí na muže, který se bude zajímat o to, že se chce dostat do Kaleido Stage a Sora ho nazve úchylem. Naneštěstí jí zloděj ukradne kufr, ale Sora ho díky své vytrvalosti a dobré fyzičce chytne. Poté se dostane na policii, protože si budou myslet, že utekla z domova. Nakonec jí jeden policista Jerry odveze do Kaleido Stage, ale Sora na konkurz přijde pozdě. Vyhodí jí sama Leila Hamilton - největší hvězda Kaleido Stage. Seznámí se s Kenem, který vypomáhá v zákulisí. Vezme jí do zákulisí aby se mohla podívat na vystoupení. Tam Sora omylem zraní jednu dívku a tak Kalos - šéf Kaleido Stage a Sorou nazvaný úchyl, jí řekne, že jí zastoupí. Ken tedy Soře vysvětlí so má dělat. Naneštěstí to na trampolíně Soře nepůjde, ale bude se snažit a u diváků to bude mít velký úspěch. Kalos ji přijme, ale Soru nebudou mít ostatní nováčci rádi, protože má protekci. Leila řekne, že pokud nacvičí za týden Zlatého Fénixe může zůstat. Přesto, že Zlatého fénixe umí jen Leila a je to nesmírně těžké číslo, se Sora rozhodne, že to zkusí. Celý týden bude tvrdě trénovat a skamarádí se s Annou a Miou. Soře se podaří Zlatého Fénixe udělat, ale spadne. Leila jí přijme a bude moci zůstat. Tak začne Sořina nelehká cesta k titulu Kaleido Star. Do Kaleido Stage se chtěla dostat, protože to bylo místo, kde byla se svými teď již mrtvými rodiči a naprosto ji to uchvátilo. Žije se svou tetou a strýčkem a narodí se jí malá sestřička. Sora bude muset překonat spoustu překážek, neúspěchů a intrikánství. S pomocí svých kamarádek Mii a Anny a Kena, který do ní je zamilovaný je bude překonávat. Nakonec se stanou přítelkyněmi i s Leilou. Celou její cestou jí bude provázet duch jeviště Kejklíř, který jí a Leile ukáže Legendární číslo.
Dokáže Leila a Sora nacvičit Legendární číslo? Stane se Sora Kaleido star? Všimne si Kenových citů?
Na tyto a další otázky, které se objeví v dalších dílech dostanete odpovědi pokud se podíváte na tento (myslím) 52-dílný seriál. Je to o přátelství, víře v druhé a hlavně snaze, odhodlanosti a odvaze.
Obrázek “http://i27.photobucket.com/albums/c182/loveinuyasha101/Kaleido%20Star/77b55839.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama