Uta-Kata - recenze

25. prosince 2006 v 17:40 | Misako
Je den před prázdninami a 14-ti letá Tachibana Ichika se svými kamarádkami Michiru, Satsuki a Keiko z dívčí školy uklízejí starou školní budovu. Když Ichika umývá staré zrcadlo uvidí v něm tajemnou dívku ze svého snu. Vyleká jí to a upadne. Z kapsy jí vypadne mobil s talismanem, který dostala od Seie - jejího doučovatele do kterého je tajně zamilovaná. Když úklid dokončí tak si venku všimne, že nemá mobil. Sama se tam vrátí a mobil najde, ale on je jaksi v zrcadle. Objeví se v něm i dívka, kterou předtím viděla. Řekne, že jí ho vrátí a událá jí laskavoost pokud jí Ichika taky udělá laskavost. Ichika souhlasí a tak dívka vystoupí ze zrcadla a mobil jí vrátí. Dívka ze zrcadla, která se představí jako Kuroki Manatsu se nastěhuje na prázdniny k Ichice. Ichika zjistí, že kameny na talismanu změnily barvu a Manatsu jí to vysvětlí, že je to kvůli síle dvanácti bohů, kterou smí Ichika využívat. Ichice se síla bohů hodí a používá jí většinou když chce někomu pomoci. S Manatsu se velice zpřátelí. Nenaštěstí Ichice někdy začnou oči zářit červeně a nedokáže se pořádně ovládat.
O co vlastně jde? Proč může zrovna Ichika využívat sílu bohů? Je Kai opravdu Seiův bratr? Kdo je tajemná Saya-san a co s ní má Kai a Sei společného? Kdo je doopravdy Manatsu?
Odpovědi na tyto a další otázky získáte, když se podíváte na 12-ti dílní emotivní seriál o přáteství. Není to žádná velká akce ani nic přehnaného,ale mě se to moc líbilo a zkoukla jsem to na dva zátahy.
image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama