Legenda o Fénixovi - recenze

25. prosince 2006 v 17:18 | Misako |  Články - Kaleido Star
Leila, teď už v divadle a Sora, teď už Kaleido Star, cvičí svého Fénixe na vystoupení jménem: Legenda o Fénixovi. Sora ani Leila nevědí jaký by měl jejich Fénix být. Leila uteče z divadla a když se to Sora dozví, tak se s Kenem a May vydají Leilu hledat. Leila potkává ženu (na jméno si nevzpomenu) a ve městě díky svým akrobatickým kouskům na kole vydělá peníze. Ty dvě se rozejdou a Leila se dostane k nějakým starým manželům. V té chvíli se dovídáme o jejím příběhu z dětství. Proč nikdy neplakala, proč vždy plnila přání svého otce, proč byla tak tvrdá a proč nemá matku. Sora a May jí najdou a Leila se s nimi vrátí. Poví jim o tom co se stalo a proč odešla a požádá Soru o to aby jí ostříhala, že chce začít nanovo. Obě dvě zjistí jaký by jejich Fénix měl být a obě budou šťastné.
Takhle by se stručně dal popsat děj filmu, který navazuje na konec seriálu. Kdo neviděl seriál až dokonce asi nepochopí o co jde. Je hlavně o osobnosti Leily a její minulosti, čímž se vysvětluje, její někdy nevysvětlitelné chování.
Obrázek “http://i98.photobucket.com/albums/l271/jakederek/thPhoenixFireNEyes.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama